Telekamery 2011-bez rewelacji, zaskoczeń i pomysłu

Kilka dni temu wystartowała 14 edycja plebiscytu Telekamery "Tele Tygodnia". Wraz z kolejną edycją pojawia się nowa kategoria, mianowicie Telekamera Internautów.  Otrzyma ją osoba, program, serial bądź stacja telewizyjna, która w głosowaniu na stronie konkursu zdobędzie najwięcej głosów spośród nominowanych we wszystkich kategoriach. Właściwie to tyle nowości, ciekawostek. Nominacje w poszczególnych kategoriach były do przewidzenia, podobnie jak i wygrane.  

Informacje:
 
Panowie Gugała, Turski oraz Kraśko stali bywalcy raczej bez szans. Krzysztof Ziemiec, gdyby bohatersko się nie poparzył dalej byłby nieznanym dziennikarzem. Zdecydowanym faworytem z mało przystojnym zdjęciem jest Anita Werner. 

Publicystyka:

Kategoria, która powinna zmienić nazwę na program populistyczny. Jedynym wartym uwagi programem jest Superwizjer. Poruszają ciekawsze tematy niż pozostałe „dzieła”, chociaż pora emisji jest dyskwalifikująca w tego typu plebiscytach. O Celowniku dowiedziałem się w chwili pisania tego tekstu, wygra „Sprawa dla reportera”.

Komentator sportowy:

Sportu nie oglądam, nie słucham, wolę uprawiać!  Maciej Kurzajewski ma pierwsze miejsce, ponieważ jest najbardziej rozpoznawalny.

Rozrywka:

Dałbym wiele za wygraną Kuby Wojewódzkiego, niestety ciemny lud tego nie kupi. Panowie Zenon Laskowik i Waldemar Malicki szans nie mają, ich widownia umiera lub umarła. Drogą eliminacji docieramy do Roberta Górskiego, niestety.

Program rozrywkowy:

Wszystkie nominowane programy są tak rozrywkowe, że głowa mała. Nic tylko brać poduszkę koc i oglądać. Wracając do tematu „Kabaretowy Klub Dwójki” WTF?? Telewizja Polska zawsze miała problemy z promocją swoich programów, ale ostatnio pobiła samą siebie. Nagroda powędruje, do „Jaka to melodia?”.  

Serial codzienny:

Pierwsza miłość- świetny zapychacz czasu w oczekiwaniu na „Wydarzenia”. Reszta jest mi obojętna i to bardzo. Z miłości do TVN.u stawiam na Majkę.


Serial cotygodniowy:
  
Usta Usta bądź Cycki Cycki oglądam, czasami. Więcej powodów, dla których ten serial wygra nie mam.         

Aktor:

Poza Adamczykiem i Żakiem resztę nominowanych musiałem wyszukać w Google.com  Z tej zacnej dwójki więcej wzdychających fanek ma Piotr Adamczyk.

Aktorka:
 
Lubię blondynki* na szpilkach. :)  

Muzyka:

Ta Polska nadal jest nudna, oklepana, lecz wybrać trzeba. Wybrałem panią Chylińską.

Kanał filmowy, kanał popularno naukowy i kulturalny, kanał sportowy oraz kanał dziecięcy:
 
Jestem dzieckiem pięciu kanałów telewizyjnych i dobrze mi z tym. Za kanał filmowy robi mi kilka serwisów, których nazw lepiej nie wymieniać. O mojej wiedzy oraz kulturze mówi się, że jest jak wielska stopa. Niby jest, ale nikt jej nie widział. Kanał dziecięcy? Nie dzięki mam redtube.com

Kanał informacyjny i biznesowy:
 
Oglądam tylko dwa TVN24 i TVP Info. Podobno Polsat News jest bardzo dobry, ale jakoś nam nie po drodze. Powinna wygrać stacja TVN24.

Jak zapewne zdążyliście już zauważyć nominowane są wciąż te same osoby, stacje, programy. Ogłoszenie wyników to czysta formalność dodatkowo w biednej oprawie.
Niestety daleko nam do zagranicznych festiwali.        
           
       
*Rude też ;] 
       

Brak komentarzy:

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.

Obsługiwane przez usługę Blogger.