Jesień zawitała do TVN

TVN to dobra stacja! Mają swoje hity programowe, lepsze lub gorsze seriale, spoty i wiele innych. Guzik mnie obchodzi, komu sprzyja. Bronkowi, Jarkowi czy typom spod ciemnej gwiazdy. Z całą pewnością TVN jest w ścisłej czołówce Polskich telewizji. Tegoroczna jesień w każdej telewizji zapowiada się biednie. Mnie głownie interesuje TVN, bo ich lOfCiAm!         
Jak zwykle wszystko zaczyna się od spotu promującego. W tym roku jest słabo. Wysoko postawiona porzeczka jakiś czas temu wydaje się zbyt wysoko. Zobaczcie sami:   

   

TVN JESIEŃ 2010 | TVN Fall Promo 2010

Główne zarzuty, jakie należy postawić to tępo całego nagrania, nie najlepsza muzyka dodatkowo mam też problem z koszulką Michała P.. Raz jest plama a po chwili jakby jej nie było albo ja mam zwidy.      
Zdecydowanie znacznie lepiej prezentuje się nagranie, które powstało przy okazji kręcenia spotu:  


Tak powstawał najnowszy spot telewizji TVN [jesień 2010]


Niestety smuci – i to bardzo- fakt całkowitego odejścia od publicystyki. Pozycje takie jak „Tera MY” „Kawa na ławę” zniknęły bezpowrotnie, a szkoda. W zamian za to widz ma dostać stare sprawdzone produkcie oraz nowe pretendujące do miana hitu.     

Nowością zasługującą na zachwyt(podobno) ma się okazać popołudniowa wersję programu „Dzień Dobry TVN”.

Wymyśliliśmy też pasmo, które pewnie odpalimy w październiku, bo wtedy rozpoczyna się fajna telewizyjna pogoda. Około godz. 15 chcemy ruszyć z programem na żywo, trochę podobnym do naszego mornig show, czyli “Dzień Dobry TVN” - mówi w rozmowie z “Gazetą Wyborczą” Edward Miszczak

No cóż poranne wydanie nie zachwyca. Każdy inny program tego typu również. Rano ma być pogoda, newsy i przegląd prasy. Miedzy poranną kupą a myciem zębów tylko to jest mi potrzebne do szczęsna, kolor majtek DODY niekoniecznie.

Osobiście „na żywo” oglądam tylko trzy programy „Fakty”, „Mam Talent” oraz „Kuba Wojewódzki”. Resztę zrzucam na barki VOD czego i mam życzę.              


Brak komentarzy:

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.

Obsługiwane przez usługę Blogger.