Na pewno mąż stanu ?

23:44

Chcecie prezydenta, który nie potrafi porządnie przeprosić? Oszukuje swoich wyborców, ma spore zległoś związane z Internetem? Na dodatek jego sposób wysławiania jest mocno irytujący. Ja nie! Prezydent powinien potrafić przyznać się do błędu i nie oszukiwać wyborców. Oczywiście każdy polityk mydli nam oczy, obiecuje cuda, lecz są granice. Granice głupoty odbiorców i granice bezczelności nadawców.  

No… przepraszam  
W życiu każdego człowieka są takie chwile, kiedy trzeba powiedzieć przepraszam.  Pan Kaczyński pomimo wyroku sodowego nie potrafił tego zrobić jak należy. Człowiek odpowiedzialny, mąż stanu, na jakiego kreuje się Kaczyński widocznie miał z tym problem. Przeprosił, chociaż odpowiedniejszym słowem wydaje się być „odklepał” wyrok sądu.  
W TVP1 przeprosiny Kaczyńskiego, ukazały się o 19.24, tuż po dobranocce.  W tym czasie w TVN trwały jeszcze "Fakty". Zanim zaczęły się "Wiadomości", w TVP były jeszcze reklamy i spot wyborczy Jarosława Kaczyńskiego.  W TVN „sprostowanie” ukazało się po Faktach, sporcie i prognozie pogody - o 19.47, kiedy zainteresowani polityką widzowie oglądali Wiadomości TVP. W ten sposób nakazane wyrokiem sądu przeprosiny zobaczyła najmniejsza możliwa liczba widzów.
Czy tak postępuje prezydent Polski? Brakuje mu odwagi?
Internetowy oszust    
Pod adresem http://polskajestnajwazniejsza.org/glos_polakow/filmy/ kryją się filmy „zwykłych” obywateli z wyrazem poparcia. Kady myślący obywatel wie, że filmy tego typu są staranie przygotowywane. Niestety myślący nie byli ich twórcy. Wystarczy przejrzeć miniatury filmów żeby wyłapać oszustwo.
Ja obejrzałem kilka – inaczej podpisanych- i wyłapałem to: 
 
 Niby pierdoła, ale obrazuje, za jakich głupców ma nas sztab PIS-u.

Wpis będzie edytowany po ciszy wyborczej. 
   

Brak komentarzy:

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.

Obsługiwane przez usługę Blogger.