Nowa Nikita


Serial ''Nikita'' (wzorowany na filmie Luca Bessona) z Petą Wilson w roli głównej był kilka lat temu bardzo popularny wśród polskich telewidzów. Produkcję zakończono dziewięć lat temu i chyba nikt się nie spodziewał, że ktoś będzie chciał przywrócić do życia ten tytuł. A już na pewno trudno było przewidzieć, że zajmie się tym specjalizująca się w serialach dla młodzieży stacja CW. A jednak to prawda! Producent "Chucka" i "Supernatural", McG szykuje nam nowy serial na podstawie tej produkcji. Jedno jest pewne - "Nikita" to całkowicie nowa, jakość dla The CW, stacji, która przeważnie produkuje seriale dla młodzieży i dla kobiet. A tutaj coś nowego - akcja.

Nowy serial ma opowiadać o nowej Nikicie, która jest szkolona po to, aby zastąpić oryginalną bohaterkę, która uciekła. Daje to Silversteinowi, twórcy serialu okazję do zmiany stereotypu i pójścia w innym kierunku. Taka fabuła daje możliwość na pojawienie się oryginalnej Nikity. Czyżby twórcy szykowali tego typu smaczki i pojawiłaby się Peta Wilson?

Nową Nikitę zagra słynna aktorka chińskiego pochodzenia, Maggie Q: Michaelem będzie znany z ''Ostrego dyżuru'' Shane West: 


Nie ocenia się książki po okładce ale po obejrzeniu zapowiedzi mam poważne wątpliwości czy będzie to serialowy hit na miarę La Femme Nikita. Już sam dobór aktorów nie drażni, Chinka wygląda odrobinę jak lala z filmu porno- zresztą mi Azjatki się nie podobają. Zaś Shane West powinien grywać gangsterów, zamiast kogoś kto ma przynajmniej przypominać Michaela.


Serial swoją premierę będzie miał we wrześniu tego roku, stacja CW będzie pokazywała Nikitę w czwartek ( piątek rano w Polsce ). Standardowo po więcej zdjęć zapraszam TUTAJ  a dodatkowe trzy filmiki promocyjne jak zawsze na moim profilu w serwisie Dailymotion.  

Brak komentarzy:

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.

Obsługiwane przez usługę Blogger.