Ona i On RAZEM????

13:54
Chodziło to za mną już do jakiegoś czasu. Zastanawiałem się całymi daniami jak to jest? Dlaczego niektórzy ludzie są razem? O co mi chodzi? O związki między dwojgiem ludzi, które moim zdaniem są, co najmniej dziwnie. Mówi się, że miłość jest ślepa, że nie wybiera i takie tam. Nie rozumiem tylko, dlaczego kobiety wybierają mężczyzn, których jedyną pasją jest picie piwa oraz dłubanie kijem w zębach? Taki typowy kark, dres każdy wie, o co chodzi. Jestem świadomy, że to spore uogólnienie, lecz chodzi o zachowanie kontrastu. Co takiego jest w tym „dresie”? Dlaczego większość kobiet wybiera, głupka jednocześnie sama będąc wykształcona? Co jest nie tak z mężczyznami taki jak ja – przynajmniej tak mi się zdaje- uprzejmy, inteligentny i takie tam? 


Kasa?

-Wiesz, co taki „dres” zazwyczaj ma więcej kasy- Powiedziała niebieska:)
-I to imponuje kobietom? -Ja      
-Nie wszystkim, ale takie też są.
Taka kobieta szuka sponsora a nie miłości. Ocenia ludzi przez grubość portfela i z tym niema, co dyskutować. Takich kobiet jest niestety (?) coraz więcej-, dlaczego tak się dzieje kiedyś napisze. Zastanawiam się tylko, jaki cudem taki „dres” ma tyle pieniędzy?

Pewny siebie?

Omawiany typ człowieka jest stanowczy, pewny siebie i niby wie, czego chce. Nie zmienia to faktu, że jest nikim. Jego największym osiągnięciem będzie wypicie 6 piw na jednej nodze. Pewność siebie to bardzo często zwykłe chamstwo i brak jakiejkolwiek ogłady. Drogie panie wy naprawdę to lubicie? Nieokrzesany neandertalczyk jest lepszy? Nie lepiej, kiedy mężczyzna przepuści was w drzwiach, powie jakiś komplement, itp…?   Przeciwieństwa się przyciągają? 

Brednia! Życie to nie dwa magnesy, przeciwieństwa się odpychają może na samym początku jest inaczej, kiedy pojawia się fascynacja. Przeciwieństwa są sobie przeciwne koniec i kropka. Co zrobić, kiedy opadnie ta pierwsza fascynacja? Okazuje się, że jesteście całkiem inni. Kiedy ona będzie chciała porozmawiać o fizyce kwantowej jej partner będzie wstanie wymienić tylko skład piwa. Drogie panie, jeśli facet nie skończył gimnazjum, nie próbował dostać się do najgorszej zawodówki to nie szanuje sam siebie. Jak myślicie będzie szanował swoją partnerkę? Nie odmawiam mniej inteligentnym osobą prawa do miłości, zastanawiam się jedyne, dlaczego dobrze wykształcone kobiety –takie, które poza dyplomem mają coś, co można nazwać mądrością życiową- wiążą się takimi osobnikami.?
Spędzanie czasu kimś, kto ma całkiem odmienne zainteresowania, sposób patrzenia na świat w mojej ocenie jest stratą. Jeśli kobieta będzie chciała iść do teatru je partner powie „mamy przecież telewizor”. Właśnie to są te przeciwieństwa, przeciwieństwa, które na dłuższą metę poprowadzą w ślepą uliczkę.

Ja Cie wychowam.  
                  
-Mój synek jest dobrym człowiekiem, tylko wpadł w złe towarzystwo. Mówi niemal każda matka, jeśli jej syn coś nabroił. Guzik prawda. Jesteśmy „odbiciem” swoich czynów, zachowań oraz słow. Otaczam się głownie palaczami mimo to nie palę. Obracam się w „złym” towarzystwie palaczy mimo to papierosa do ust nie wiozłem. Jeśli mówisz teraz, że narkotyki lub wszelakie przestępstwa to nie to samo. Mylisz się! Zawsze możesz powiedzieć nie. Najlepiej zerwij znajomości z takimi osobami. One same się wsadzą do wiezienia albo do trumny.
Coś się zapędziłem. Miało być o syndromie matki. Każda kobieta chce wychować swoje potomstwo, jeśli takiego nie ma przerzuca się na partnera. To właśnie jego próbujecie wychować. Czy właśnie, dlatego wybieracie sobie na partnerów zwykłych kiboli? Chcecie mu, pomatkować? Sprawić, że się zmieni? Ludzie tak łatwo się niezmienianą, jeśli w ogóle. Nie szkoda wam czasu, łez i wysiłku? Wiem, jestem samolubem, ale ja takie kobiety nie chcę. Dlaczego mam ją zmuszać do czegokolwiek?
Uważam, że jestem lepszy od wyżej opisanych „przypadków”. Nie boję się tego powiedzieć czy napisać, znam swoją wartość i będę się jej trzymał. Jeśli jakaś kobieta z tego powodu mnie nie zechce jest to tylko jej strata. W przyszłości sama będzie się zastanawiać, co ona wtedy chciał, jakimi kryteriami oceny się kierowała?                

Zachęcam do dyskusji, zwłaszcza panie.  

Brak komentarzy:

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.

Obsługiwane przez usługę Blogger.