Wyłącz serce włącz rozum

Kasia Kamuda, tak to ta na zdjęciu. To również o niej bębniły wszystkie telewizje, gazet i radia. Jak zwykle prym wiodła telewizja
TVN, która moim zdaniem schodzi na psy. Dziennikarze Uwagi nakręcili i powiedzieli wszystko tylko mi w tym wszystkim brakuje obiektywizmu oraz bezstronności. Zacznijmy jednak od początku. Dlaczego Kasia Kamuda jest wyjątkowa? Ja twierdzę, że z powodu swojej głupoty i lekkomyślności inni powiedzą, że to los lub bóg mają coś do jej wyjątkowości. Losem i bogiem też się kiedyś zajmę- na wszystko przyjdzie czas.
 


Piętnastolatka bawi się w Tarzana.                

To było 9 maja, wybierałam się na Elbląg Rocks Europa, jednak koleżanka nie mogła pójść. Ale w drodze na koncert spotkałam grupę znajomych. Okazało się, że kolega ma urodziny więc poszliśmy na polanę obok Gęsiej Góry, gdzie bawiliśmy się i świętowaliśmy urodziny kolegi.

Siedzieliśmy przy takim dużym słupie, robiło się już ciemno, gdy jeden z kolegów zaczął wchodzić na ten słup. Stał jakieś 20 minut na wysokości 2 metrów, potem koleżanka zaczęła tam wchodzić, rzuciła nawet jakiś głupi tekst "Kto wyżej". Pamiętam, że jeszcze ja z kolegą - bo słup miał 4 nogi, więc więcej osób, by się nie zmieściło - też zaczęliśmy wchodzić do góry. Stałam może na wysokości 1 metra... Kolega oburzył się na słowa koleżanki, nawet powiedział "Co, ona głupia jest, jak kto wyżej?". Stałam na słupie, a na wyciągniecie ręki miałam taki metalowy, zardzewiały pręt... Pamiętam, że się poślizgnęłam i się go chwyciłam... Później już nie pamiętam.

Tekst pochodzi ze strony dziennikelblaski.wm.pl a najciekawsze fragmenty podkreśliłem i pogrubiłem i podkreśliłem. Wiem, że to, co przeczytacie z chwile zabrzmi stereotypowo, lecz mimo wszystko śmiem twierdzić, że coś w tym jest. Wiolonczelistka i rock to jeszcze jakoś przejdzie, ale jak można świętować na polanie urodziny? Wcześniej wspomniana grupa to trzy osoby na zdjęciu poniżej.
Nie oceniam ich po wyglądzie, ale nie wyglądają na takich, co świętują urodziny śpiewając szanty i trzymając się za ręce.  Siedzieliśmy przy takim dużym słupie, robiło się już ciemno” Siedzenie na polanie, szanty i ten kontakty miedzy ludzki- ja tez tak mam, zapominam o wszystkim nawet o koncercie/festiwalu, na który się wybierałem. Słowa userki ” ~ „ z elblag24.pl tylko potwierdzają moją teorię.  ( pisownia oryginalna )
Tak poza tym to ten caly bis powinien byc czesciej kontrolowany bo nierzadko widzialem tam bade nachalnych malolatow. Rzygajace dziewczynki z gimnazjum.

Dlaczego żaden, podkreślmy ŻADEN dziennikarzyna nie zapytał się jak przebiegało to świętowanie? Nigdzie też nie mogłem znaleźć informacji czy Kasia była pijana lub „zjarana”. To taki strach zapytać się lekarzy, kogokolwiek o prawdę?  Sława usera  „~Ja” zdają się świadczyć, że mam rację
 „Ponoć jest potwierdzone, że była trzeźwa, ale była nieźle upalona”.  ( Pewności czy te słowa są prawdziwe nie mam, ale pewnym jest, że lekarze znają prawdę.)

Sam miałem piętnaście lat i wiem, jakie głupoty przychodzą człowiekowi do głowy, lecz nigdy na slupy nie właziłem. Kobiety dodatkowo dojrzewają szybciej, więc nie winem, jakim cudem Kasia wlazła na ten słup?! Wpływ środków odurzających albo wybitna głupota połączona z brakiem asertywności wybierajcie sami. Jaj już wybrałem.


Panowie z Uwagi TVN-u zdają się tego nie zauważać albo chcą być mili. Lecz moim zdaniem jest to zatajanie informacji oraz brak rzetelności. Prawda bywa okrutna, lecz konieczna.  
  

Brak komentarzy:

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.

Obsługiwane przez usługę Blogger.