Dexter Takes a Holiday


W odcinku 4x04 - Dex Takes a Holiday ktoś zginie. I będzie to osoba spośród stałego składu aktorskiego. Stanie się to pod koniec odcinka i będzie tak niespodziewane, że ci, którzy spojlerów nie czytali, będą w szoku. Na dodatek trudno będzie się zorientować jak do tego doszło i kto jest mordercą.

Śmierć bohatera będzie nieodwołalna. To znaczy, że nie należy spodziewać się jego cudownego ozdrowienia, czy szpitalnej rekonwalescencji. Być może powróci potem w retrospekcji, ale nigdy więcej nie zobaczymy go jako żywego. Opis odcinka oraz zapowiedź też są bardzo ciekawe:


4x04 - Dex Takes a Holiday: Rita zabiera dzieci na weekend poza miasto, zostawiając Dextera na jakiś czas samego. Dla niego to okazja na zdobycie kolejnej ofiary. Swoją uwagę skupia na kobiecie, oskarżonej o zamordowanie swojej rodziny. Im więcej Dex dowiaduje się o niej, tym bardziej zaczyna kwestionować własny osąd. Czy zdoła wytrzymać presję rodziny czy też zmierza taką samą mroczną ścieżką, co jego przyszła ofiara? W tym czasie LaGuerta i Batista sprzeczają się o zasady obowiązujące na posterunku, a związane z ich związkiem. Debra mocno angażuje się z Lundym w śledztwo związane z Trójkowym, który jest coraz bliżej zatoczenia kolejnego kręgu.Dexter 4x04 promo "Dex Takes a Holiday"

 A i na koniec kilka obraz
ków: 


Brak komentarzy:

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.

Obsługiwane przez usługę Blogger.