CSI: las vegas - będzie się działo


W 10 sezonie do serialu powraca Sara, która stara się ułożyć sobie życie z Grissomem. Na razie jednak nad ich związkiem pojawiły się czarne chmury, więc Sara postanawia przyjechać do Las Vegas. Chce pomóc Cathrine odbudować więź w zespole, tak by na nowo stał się on "rodziną". Nowy szef grupy z Las Vegas w listopadowych odcinkach pojawi się u ekip z Miami i Nowego Jorku.

Znane są tytuły i opisy kilku pierwszych odcinków serialu:

10.01 - "Family Affair" - w premierowym odcinku ekipa prowadzi dochodzenie w sprawie wypadku, w którym zginęła młoda aktorka. Śledczy zauważają, żę sprawa nie jest tak prosta, jakby się wydawało.

10.02 - "Ghost Town" - Craig Millander, syn seryjnego zabójcy Paula Millandera, zostaje aresztowany pod zarzutem morderstwa. Ekipa musi odsunąć na bok wszystkie uprzedzenia i wytropić prawdziwego mordercę.

10.03 - "Working Stiffs"

10.04 - "Coup de Grace"

Stacja CBS pokazała również  nagrania oraz plakat promujący 10 serię CSI: LV:

 
CSI 10x01 Family Affair Teaser
Załadowane przez: Underek.


W przedostatnim nagraniu widać że Sara ma obrączkę na odpowiednim palcu, czyżby było coś o czym producenci na razie milczą? 
A i jeszcze z serialu zniknie Lauren Lee Smith znana jako Riley.Producent wykonawczy, Naren Shankar, potwierdził w rozmowie z TV Guide Magazine, że Lauren Lee Smith nie wróci jako jedna z głównych bohaterek, Riley Adams. Według producenta, postać Riley zeszła na drugi plan w obliczu śmierci Warricka, odejścia Sary i w końcu Grissoma. Nowa postać do końca nie stała się częścią zespołu, w takim sensie, jak reszta CSI.

Źródło popcorner.pl 

Brak komentarzy:

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.

Obsługiwane przez usługę Blogger.