Wstrzymanie rozwoju Spika

11:59
Wstrzymanie rozwoju Spika taką informację przeczytałem dziś na forum Spika. Tak się nie robi panowie. Wiadomość jest z kwietnia a ja nic nie wiedziałem. Mogliby przynajmniej wysłać wiadomość systemową czy coś takiego, ale nie. Wpis to moim zdanie bełkot bez konkretów i nadziei na jakikolwiek rozwój przyzwoitego komunikatora.

 

Zresztą przeczytajcie sami:  Hej


Z przykrością zawiadamiamy, że Wirtualna Polska podjęła decyzję o wstrzymaniu rozwoju Spika. Oznacza to, że od tej pory nie pojawią się żadne nowe funkcjonalności, nie będziemy również mogli wprowadzać większych poprawek. Mimo tego postaramy się w miarę możliwości utrzymywać bieżącą funkcjonalność, możecie więc od czasu do czasu spodziewać się np. aktualizacji bramek SMS, przy czym w nowej sytuacji niestety nie możemy Wam zagwarantować szybkiej reakcji

Jednocześnie informujemy, że wraz z zamrożeniem Spika wysiłki zespołu przeniosą się na inne projekty, w tym intensywniejszy rozwój webSpika dostępnego na poczcie. Możecie być również spokojni co do funkcjonowania serwera jabber.wp.pl, który będzie nadal rozwijany podobnie zresztą jak jego usługi.

Dziękujemy Wam za długą współpracę i zapraszamy do korzystania z webSpika.

Pozdrawiamy


  Dobra płakać nie będę tylko teraz dajcie mi namiar na jakiś komunikator, który wczyta listę kontaktów zapisaną w  .xml a dodatkowo poradzi sobie z  jabberem i tlenem. GG to nie komunikator to tylko protokół- przynajmniej dla mojej osoby.


 

   

Brak komentarzy:

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.

Obsługiwane przez usługę Blogger.