Harper's Island w TVP1

Wyspa Harpera, bo tak w Polsce nazywa się serial Harper's Island zostanie wyemitowany w TVP1 już 8 września o godzinie 20.25. Obecnie serial jest emitowany na kanale AXN a premiera w stanach miała miejsce w kwietniu 2009 roku. Kolejna oznaka doganiana USA i innych krajów, jeśli chodzi o seriale? Nie wiadomo, może ktoś z TVP przeczytał mój wpis „Polska telewizja zabija- Seriale” albo uznano, że ta produkcja ma szansę na naszym rynku. Dla przyszłych fanów krótki opis:

 Serial jest horrorem, który przedstawia historię grupy przyjaciół spotykających się świętując wesele na wyspie u wybrzeża Seattle. Owa wyspa znana jest z tajemniczych morderstw, jakich dokonano 7 lat wcześniej. Napięcie wzrasta, kiedy przybysze zaczynają po kolei umierać. Czyżby morderca powrócił, czy to ktoś z grupy wykańcza swoich przyjaciół?. Producenci mówią, że serial ma być połączeniem klimatów z ''Krzyku'' oraz ''I nie było już nikogo'' (książka Agathy Christie). Pierwsze minuty odcinka na pewno wpisują się w motyw tajemnicy. Historia tajemniczych morderstw, które miały miejsce na wyspie. Od tamtych wydarzeń minęło 7 lat, jednakże ktoś chyba postanowił ożywić legendę zabójcy na nowo.     

Początkowo Harper's Island cieszyła się dużym zainteresowaniem widzów. Pierwszy odcinek obejrzało ponad 10 mln osób. Jednak z czasem widownia zaczęła spadać. Serial jest zamkniętą w trzynastu odcinkach strukturą. Wraz z rozwojem akcji zacieśnia się krąg podejrzanych o morderstwa, bowiem z każdym odcinkiem ginie kolejna osoba.

Harper's Island można pobrać pod linkiem http://underek.blogspot.com/search/label/Harper's%20Island dodatkowo na moim kanale w serwisie dailymotion udostępniłem kilka filmów promujących serial.  

 

 

Brak komentarzy:

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.

Obsługiwane przez usługę Blogger.