GORĄCE Spoilery do II sezonu Fringe

Powiększająca się obsada, nowe zapowiedzi oraz masa fotek z planu. Wszystko po kolei.

Nowa agentka FBI w drugim sezonie to Amy Jessup w jej rolę wcieli się Meghan Markle. Amy Jessup ma być atrakcyjna i błyskotliwa.


 
-Atrakcyjna to ona może i jest, błyskotliwa-czas pokaże. 


Kolejna osoba to Jovanna Huguet, która napisała na Twitterze: "otrzymałam słodką rolę w swoim ulubionym serialu telewizyjnym Fringe".    Na razie nikt nie ujawnia szczegółów dotyczącej postaci.Niestety według oficjalnych doniesień z ekranu znika agent Charlie Francis.

-Chociaż niewiadomo, czytajcie dalej.  

Kolejna dawka pochodzi z Comic-Con 2009

* Prawdziwy Peter Bishop jest martwy, dowiemy się tego w drugiej serii.

* Okazuje się, że Walter sprawdził syna z drugiego świata.

* Walter i Astrid mają wspólną scenę na początku nowego sezonu,

* Charlie Francis dozna drastycznych zmian

* Walter Bishop i William Bell spotkają się w 2x04.

* Romans między Peterem, a Olivią możliwy jednak w niewielkich ilościach.

* Obserwator będzie widoczny częściej w 2 sezonie.

Poniżej oficjalny opis drugiego sezonu Fringe, opublikowany przez stację FOX:

Każdy epizod drugiego sezonu ma odkryć więcej zagrożeń. Choć uzyskamy odpowiedzi na niektóre pytania, pojawią się nowe. Napięcie wzrośnie, gdy sezon drugi rozpocznie się od szokującego powrotu Olivii do tego świata. Zdeterminowany Peter nieświadomie, poszukując informacji o zniknięciu Olivii, w pośpiechu wejdzie do alternatywnego wszechświata. W tym samym czasie Walter powróci do laboratorium, aby przedstawić nam trochę nauki alternatywnej.

Amerykański serwis TV Guide podaje, że w premierowym odcinku 2 sezonu jeden z głównych bohaterów będzie przesłuchiwany, a odpowiedź będzie bolesna dla fanów serialu Fringe.

 

Kolejna dawka informacji:   

 

1. Pierwszy sezon rozpoczął się sceną z katastrofą samolotu, w którym wszyscy pasażerowie zginęli. Natomiast drugi sezon rozpocznie się od wypadku samochodowego, który wydawałoby się nie będzie wyjątkowy, jednak będzie miał duży wpływ na dalszą fabułę serialu. Szczególnie, że jeden z agentów będzie z nim powiązany.

 

2. Fani odczują ulgę, kiedy odkryją, że Olivia wróciła ze świata alternatywnego, w którym była ostatnio widziana.  Ale oczywiście jest tu pewien haczyk. Po pierwsze, wróci z kluczowymi elementami jej pamięci, które nawiązują do wydarzeń, które okazują się skompromitowane. Po drugie, nie będzie ona jedyną osobą, która przejdzie przez te tajemnicze drzwi.

 

3. Nie można wierzyć we wszystko, co piszą o Agencie Charlim Francisie - nawet gdyby napisał to odgrywający tę postać Kirk, Acevedo, który napisał na Facebook, że został zwolniony z obsady serialu. Albo raczej trzeba w to wierzyć. Wystarczająco tajemnicze dla Was?

 

4. Premiera drugiego sezonu będzie bardzo przyjazna dla nowych widzów, którzy nie znają fabuły poprzednich odcinków. A wszystko to dzięki agentce Jessup (Meghan Markle), która wyjaśni wszystko, co do tej pory wydarzyło się w serialu.

 

5. Przed obejrzeniem odcinka połóżcie na podłodze kilka poduszek, aby zabezpieczyć swoje szczęki, które opadną do samej ziemi pod koniec epizodu. Mówimy tu o klasycznym cliffhangerze Abramsa.

 

Znany jest również tytuł szóstego odcinka. Ziemianin, ponieważ tak w wolnym tłumaczeniu brzmi słowo „Earthling". W odcinku poznamy 30-letniego Rosjanina, który jest poszukiwany w ojczystym kraju. Pięć lat temu uwolnił brata z rąk rządu, który był dla nich króliczek doświadczalnym w laboratorium. Dokonał on ucieczki wspólnie z bratem do Ameryki. 30-letni mężczyzna jest odważnym i kochającym bratem, który zrobi wszystko dla swojej rodziny.  

Polska premiera Fringe w TVN

Już oficjalnie we wrześniu w TVN zobaczymy, Fringe. Konkretna data oraz godzina nie jest znana, lecz moim zdaniem ( małe dowody też są) Fringe zastąpi Eleventh hour. 


Skoro dotrwaliście do tego momentu poniżej dwa filmiki promujące:     Fringe promo season 2 #2
Załadowane przez: Underek


Fringe Season 2 Promo #3
Załadowane przez: Underek Aaa bo zapomnę w galerii http://picasaweb.google.com/underek.kamil/Seriale#  można zobaczyć sporą ilość fotek z planu oraz tych czysto promocyjnych.  


  

Brak komentarzy:

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.

Obsługiwane przez usługę Blogger.