Pierwszy trailer Dextera
Dzisiaj rano pojawił się pierwszy trailer czwartego sezonu Dextera, którym możemy zobaczyć kilka scen. Nagranie jest dosyć długie - ma ponad 3 minuty-, co pozwala widzą nacieszyć oczy sporą dawką interesujących scen. Pojawiło się też kilka innych informacji, ale najpierw trailer czwartej serii:  
 

Dziecko całkiem namiesza w życiu Dextera. Bohater będzie musiał bardzo się starać żeby zaspokoić swoje żądze. Michael C. Hall w San Diego powiedział:Dexter czuje z dzieckiem więź, jakiej nie ma z nikim innym. Jego krew płynie przecież w jego żyłach. Może mu powiedzieć wszystko i widzowie będą mogli to zobaczyć ”    

Pan z brzytwą, który przewijał się na ekranie to Trinity Killer, którego gra John Lithgow.  Postać tego pana spowoduje przyjazd byłego „chłopaka” siostry Dextera. A jak wiadomo Debra jest teraz z Antonem. Z tego może powstać niezły kocioł.

Twórcy Dextera przygotowali dla fanów (niestety, przede wszystkim tych z USA) także kilka innych niespodzianek. Na stronie Showtime.com będzie można oglądać animowany Dexter Early Cuts. Właściciele iPhone będą mogli zagrać w Dexter: The Game. Na rynek trafią też figurki przedstawiające bohaterów serialu.

Wcześniejsze informacje o czwartej serii dostępne są pod linkiem http://underek.blogspot.com/search?q=dexter


Brak komentarzy:

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.

Obsługiwane przez usługę Blogger.