Pierwszy godny uwagi

,ho


Jakiś czas temu zamieściłem Promo 6 sezonu House’a ( w bocznym menu -dal tych co ominęli jest ono dostępne na końcu notki ). Teraz jest już dostępne pierwsze Promo, które zawiera sceny z szóstego sezonu. Klip robi duże wrażenie i sugeruje, że w istocie - nadchodząca seria będzie czymś zupełnie innym niż to, do czego się przyzwyczailiśmy. Dwugodzinna premiera 6. sezonu zapowiedziana jest na 21 września!  

Dodatkowo kilka informacji, które są raczej pewne chociaż nigdy nie wiadomo.  


Spoilery Ausiello


Od dłuższego czasu nie pisałeś o Housie. Może zdradzisz nam coś ciekawego?Ok, mam coś: House i jego towarzysze z Mayfield w premierowym odcinku sezonu wybiorą się na wycieczkę do wesołego miasteczka. Zgodnie z tym, co przekazał nasz informator, sceny te były nagrywane w zeszłym tygodniu w Universal Studios. Dowiedziałem się także, że House będzie miał coś wspólnego ze skokami spadochronowymi.

Informacje castingowePoszukiwany jest aktor w wieku 60-70 lat, który ma amputowaną jedną rękę.

Odcinek będzie nagrywany pomiędzy 29 lipca, a 7 sierpnia. 


ABEDNEGO] Mężczyzna, w wieku 40 do 70 lat, Afrykańczyk, wcześniej piłkarz światowej sławy, obecnie prezydent FIFA. Prosimy o informację, jeśli aktor włada którymś z afrykańskich języków. Umiejętność gry w piłkę nie jest wymagana.

[SAM] Mężczyzna, w wieku 20 do 30 lat, Afrykańczyk, rola gwiazdora drużyny Piłkarskiej południowej Afryki. Prosimy o informację, jeśli aktor włada którymś z afrykańskich języków. Umiejętność gry w piłkę nie jest wymagana.

[NANDIRA] kobieta, w wieku 20 do 40 lat, Afrykanka, siostra Sama. Prosimy o informację, jeśli aktor włada którymś z afrykańskich języków.

[JANE] Kobieta, Chinka, w wieku 50 do 70 lat. Musi posługiwać się językiem angielskim bez akcentu. Prosimy o informację, jeśli aktorka potrafi posługiwać się językiem mandaryńskim.


Poszukiwani są mężczyźni w wieku 20-30 lat, do zagrania roli maniaków komputerowych.
Rasa nie gra roli.Stare nagranie dla przypomnienia:


House - season 6 promo
Załadowane przez: Underek.


Brak komentarzy:

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.

Obsługiwane przez usługę Blogger.