Celebryci na blip
Liczba użytkowników blip-a rośnie, spośród masy nikomu nieznanych ludzi można wyłowić rodzime gwiazdy. Frytka, Cezary Pazura, Lech Wałęsa oraz Grzegorz Napieralski to tylko krótka lista VIP-ów. Niektórzy odpisują użytkownikom inni tylko piszą.

  Ja osobiści wymieniłem kilka uprzejmości z Frytką do pana Wałęsy też napisałem, ale nie odpisał. Nie wiem jak reszta blip-owej społeczności, ale ja owe „gwiazdy” traktuje, jako dodatek, który ciekawie wygląda w profilu a czasami można czegoś ciekawego się dowiedzieć.

Celebryta kontra anonimowy user


Pojawienie się Agnieszki Frykowskiej, zachęciło z pozoru anonimowych użytkowników do ataku. Nie zabrakło wypominania słynnej sceny z BB, a ja dodałem program z Cejrowskim. Zrobiłem to raczej z ciekawości. Cezary Pazura czy Lecz Wałęsa zostali przywitani w miły sposób. Potwierdza się przysłowie jak cię widzą tak cię piszą.Uzbrojony w LG KM900 Arena

Mowa oczywiście o byłym prezydencie panu Wałęsie. Portale internetowe porównywały Go do Barack Obamay, kiedy były prezydent dostał od Gadu-Gadu, /GG Network telefon multimedialny LG KM900 Arena i przypisany do niego specjalny numer telefonii GaduAIR. Naprawdę sensacja warta dwóch stron tekstu. Co bardziej spostrzegawczy czepili się, fotografii dołączonej do informacji prasowej na ten temat. 

 

 

-Drodzy moi na blip-a można wysyłać wiadomości przez gg, więc nie czepiajcie się.                                                

 

#kogochcesznablip

Pod takim hasłem kilka tygodni temu ruszyła akcja, na blip. Postanowiono zorganizować ankietę a jej wyniki są dosyć zaskakujące. Wzięły w niej udział 292 osoby, które miały do wyboru max 20 spośród 83 “kandydatów”.  Poniżej pierwsza dziesiątka:

 1            Kuba Wojewódzki          46,6%    136

2             Kazik     37,7%    110

3             Wojciech Mann               36,6%    107

4             Wojciech Cejrowski       33,2%    97

5             Szymon Majewski          32,5%    95

6             Marek Kondrat 26,7%    78

7             Janusz Palikot   26,0%    76

8             Piotr Najsztub   25,3%    74

9             Kasia Nosowska               21,6%    63

10           Krzysztof Skiba 20,5%    60

Mnie osobiście takie wyniki zaskoczyły. Brakuje mi pudełkowych gwiazd. Doda -30 miejsce, Rutowicz Cerek wickiej i innej pożywki mediów.  Moje głosy poszły na Kubę Wojewódzkiego, Janusza Palikot, Wojciecha Cejrowskiego a reszty nie pamiętam.

  

Brak komentarzy:

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.

Obsługiwane przez usługę Blogger.