Dexter wiemy już prawie wszystkoNa trzy miesiące przed premierą czwartego sezonu Dextera (27 września )pojawił się pierwszy plakat promujący nową serię. Dodatkowo znamy też kilka szczegółów na temat czwartego sezonu.

Nieoficjalne źródła podały, że w kolejnej serii Dextera poznamy niejakiego Waltera Simmonsa - jednego z najdłużej działających i najbardziej brutalnych seryjnych morderców Ameryki. Simmons od wielu, wielu lat (około trzydziestu) wiedzie podwójne życie: spokojnego, szanowanego obywatela i bezlitosnego zwyrodnialca, zwanego przez media i policję "Trinity Killer". Trinity, czyli "trójca", bo Simmons zabija zawsze trójkami.

Kiedy Simmons przeprowadzi się do Miami, Dexter postanowi go dopaść. Będzie to trudne zadanie, tym bardziej, że na swój sposób podziwiać będzie Simmonsa za jego "kunszt" i niezwykłą łatwość w unikaniu odpowiedzialności za to co robi. Nic dziwnego, że Dexter wpadnie w obsesję zabicia "Trinity Killera"...

w postać Waltera Simmonsa, nowego bohatera czwartego sezonu Dextera wcieli się John Lithgow. znany m.in z serialu "Trzecia Planeta od Słońca". Wiadomo też, że w nowej serii Dextera pojawi się Agent Specjalny Frank Lundy, który wystąpi w kilku odcinkach.

W następnym sezonie spotkamy też sąsiadów Dextera. W serialu gościnne wystąpi Rick Peters. Wiadomo, że zagra on sąsiada o imieniu Elliott, który mieszka drzwi w drzwi z Morganem, oprócz tego spotkamy się twarzą w twarz z jego żoną jak również trzecim sąsiadem o imieniu Andy. Najwidoczniej wg. twórców serialu Dexter powinien nawiązywać nowe znajomości co wskazuje na to, że w najbliższej przyszłości możemy się spodziewać ekstremalnie niezręcznej imprezy w domu Dextera. W kilku odcinkach zobaczymy też Courtney Ford, która wcieli się w rolę reporterki. Na razie brak bardziej sczeguowych informacji.


Na zdjęciach: Courtney Ford, Rick Peters oraz plakat czwartej serii

Brak komentarzy:

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.

Obsługiwane przez usługę Blogger.