Jutro nowe allegro.pl

Już tydzień temu w sieci pojawiły się pierwsze screeny nowej odsłony witryn. Pierwsze pojawiło się odświeżone logo: 
Na łamach oficjalnego bloga Allegro Jakub Szczepanik, szef działu interfejsu użytkownika. Szczepanik napisał : „Zmiany wyglądu strony głównej, zakładek, formularzy i listingów będziecie mogli zobaczyć na Allegro po ich wprowadzeniu. Na razie pozostają pilnie strzeżoną tajemnicą naszych grafików”.  Potęga internetu sprawiła jednak że możemy je oglądać już teraz.


Pod postem ( na blogu allegro )  w którym ujawniono wygląd nowego Allegro, wielu użytkowników wyraziło niezadowolenie z nowej odsłony serwisu. Czy opracowując nowy layout twórcy nowego Allegro wzięli pod uwagę opinie użytkowników? - "Każda zmiana niesie za sobą niezadowolenie części klientów przyzwyczajonych do dotychczasowych rozwiązań. Jednakże z upływem czasu to niezadowolenie znika. Wiąże się to z poznawaniem nowych rozwiązań. Jesteśmy przekonani, że nowa odsłona strony pozwoli w lepszy sposób korzystać z usług naszego serwisu, a więc zostanie przyjęta pozytywnie. Przygotowanie nowego layoutu zostało poprzedzone badaniami usability. Pracowali przy nim doświadczeni projektanci." - mówi Patryk Tryzubiak. 

Teraz pora na same screeny nowego wyglądu allegro: 
 
 


 


 Na moje skromne oko to wszystko jest bardzo dobre, wygląda obiecująco. Szczerze nie rozumiem tych wszystkich głosów na NIE dla tych zmian. Wystarczy poczekać teraz na sprawdzenie tego wszystkiego na "żywo"- pod względem funkcjonalności. Skoro już mowa a działaniu to wraz z nowy wyglądem zostanie wprowadzony nowy  formularz sprzedaży. Więcej informacji na ten temat http://allegro.pl/announce.php?cat=2&item_pos=59#6344 
Brak komentarzy:

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.

Obsługiwane przez usługę Blogger.