Słuchawki In-Ear Apple już w Polsce

19:40

 
Słuchawki In-Ear Apple już w Polsce
Za kilka dni w sklepach w Polsce pojawią się douszne słuchawki Apple In-Ear (tylko tylko dwu miesięczne opóźnienie w stosunku do USA) . Ich Polska cena wynosi 367, 00 zł i jest to około 100, 00 drożej niż w Stanach Zjednoczonyc
h.

Apple wprowadzając na rynek tak drogie słuchawki staje do walki ze znanymi markami takimi Bose oraz SHURE. Czy Sobie poradzą na tym rynku? Ja mam nadzieję, że tak.

Apple In-Ear Headphones posiada dwa oddzielne kanały - woofer do obsługi basu i dźwięków o średniej częstotliwości, a także tweeter dla wysokich częstotliwości dźwięku. Według Apple pozwala to na bardzo wierny odsłuch muzyki.Zestaw oprócz słuchawek, znajdują się dwie wymienne nakładki, które można wyjąć i wyczyścić, a także specjalne miseczki o trzech różnych wymiarach, dzięki którym można łatwiej dopasować całość do ucha. Zestaw zawiera także pudełko podróżne, gdzie można schować słuchawki.


 

Tak jak zostało powiedziane na oficjalnej konferencji Apple ( jakiś czas temu). Słuchawki posiadają pilota - sterowanie głośnością iPoda (ta opcja nie działa w przypadku iPhone'a) raz zmianę utworów.
Dodatkowo In-Ear posiadają mikrofon, co pozwala korzystać z funkcji dyktafonu w najnowszym iPodzie Nano.


Słuchawki są kompatybilne, z iPod classic 120GB, iPod Nano 4G oraz iPod touch 2G. Mogą też współpracować z innymi iPodami, ale wtedy pilot i mikrofon nie będą działały. W przypadku pracy, z iPhonami nie będzie działało sterowanie siłą dźwięku.

Na sam koniec fotka ze standardowymi słuchawkami Apple oraz Apple In-Ear.


Źródło: myapple, informacja własnaBrak komentarzy:

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.

Obsługiwane przez usługę Blogger.