Serialowe zmiany- czy na dobre?


Mam mieszane uczucia po obejrzeniu House.S05E13 i CSI.S09e11. Wszystko przez te zmiany, idealnego Grissoma zastąpił jakiś ( ja go znam a wy? ) nieudacznik a Cuddy- zawsze piękna, twarda jest nijaka.


Lisae Edelstein (Cuddy) jeszcze zniosę, ale „morfeusza” za mojego ulubionego Grissoma NIE. W pierwszych minutach CSI była mowa o jego szkoleniu, więc myślałem, że dadzą sobie spokój z pokazywanie niezdarności itp. Taka drastyczna zmiana źle wpływa na serial- przynajmniej dla mnie.


Przesadna elegancja i to „przygotowanie” na wszystko albo na nic :), spodziewałem się troszkę innego podejścia do spraw. Zobaczymy za kilka odcinków, na razie liczby mówią same za siebie. Odcinek CSI.S09E10 obejrzało prawie 23 miliony widzów, co jest doskonałym wynikiem. Najnowszy "epizod" zaledwie 17, 5 mln. co daje spadek o 26%.
House trzyma się całkiem dobrze i mam nadzieję, że tak pozostanie. To, co szykują nam producenci, powinno zapewnić jeszcze lepsze wyniki oglądalności. Póki, co Cuddy się zmienia może to i dobrze, zobaczymy.
Czas obejrzeć CSI.S09E12.

-----------------------------------------------------------
Edit: Już po... 

Jestem po obejrzeniu CSI.S09E12, kolejna klapa. Pomijając fakt dalej uczącego się „morfeusza” to i tak cały odcinek jest słaby. Pierwszą rażącą rzeczą jest zmasakrowanie ciała „agenta FBI oraz tego osiłka”- takie rany są raczej niewykonalne. Dalej jest jeszcze gorzej. Fałszywi agenci FBI, których nikt nie poznał i linie papilarne, które miały zostać chirurgicznie usunięte. Jak ktoś taki dokonał takiego zabiegu? A odznaki, czy w gronie policjantów nikt nie poznał fałszywek? Inna sprawa jak ktoś „obcy” zdobył wzór, znał ich wygląd tak dobrze żeby je podrobić? Można się też czepić do nagrania z jedna prostytutką. Cały pokój był dobrze zrobiony, tylko jak? Lustro weneckie chyba nie jest tak łatwo dostępne.Brak komentarzy:

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.

Obsługiwane przez usługę Blogger.