Nowa wersja Windowsa 7 wyciekła do Sieci


W Internecie pojawiła się kolejna, oznaczona, jako build 7022 wersja Windowsa 7. Zawiera ona także zaktualizowaną wersję Internet Explorera 8. Tym razem jednak beta ta jest wynikiem przecieku – i dostępna jest w sieciach P2P.

 

Kilka dni temu Microsoft zakończył oficjalny etap testowy „siódemki”. Zablokowano wszystkie źródła, z których można było pobrać nowy system operacyjny. W The Pirate Bay znaleziono jednak wersję, której Microsoft nigdy oficjalnie nie wydał.

Oznaczona, jako Build 7022 edycja jest udostępniana w postaci pliku ISO, z datą wydania 15 stycznia. Osoby, które zainstalowały ten system potwierdziły, że to naprawdę „siódemka”. Najbardziej rzucającą się w oczy różnicą była obecność Internet Explorera 8 w wersji Release Candidate 1. Przypominam, że Build 7000 w sieci (oficjalna wersja testowa) pojawił się dwa tygodnie przed premierą. Build 7022 można spotkać tylko w wariancie 32-bitowym. W Internecie krąży też wersja oznaczona build 7025-jest to fake, po zainstalowaniu okazuje się zwykłą betą 7000.


Osobiście śmiem twierdzić, że M$ robi coś w stylu kontrolowanych wycieków. Wydamy do Internetu system, spotka się z pozytywnym przyjęciem to dajemy go oficjalnie. Jest to swego rodzaju test, który ma sprawdzić, co luzie myślą o systemie itp. Celowe czy nie ważne, że jest.


A co wy myślcie na ten nowego Windowsa?    


 


 

Brak komentarzy:

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.

Obsługiwane przez usługę Blogger.