Ludzie listy piszą


Dziś sprawdziłem pocztę, która okazała się dobrym impulsem dnia. Ktoś ( inna strona) chce współpracować z blogiem, byłem sprawcą porodu a na sam koniec ktoś mnie obraził. Całkiem ciekawy zestaw, prawda?


O współpracy z inna stroną napisze jak sam coś ustalę. Chcecie czy nie, napisze o dwóch pozostałych e-mail. Jakiś czas temu czytałem na innym blogu jak czytelniczka zaczęła rodzić w trakcie czytania komentarzy. Pomyślałem wtedy ciekawe, może kiedyś i mi się przydarzy. Po około 3 tygodniach mam, czytelniczka bloga zaczęła rodzić przed PC a w oknie przeglądarki mój blog. O tym miłym fakcie poinformował mnie ojciec dziecka, któremu obiecałem opisanie zaistniałej sytuacji na blogu. Gratuluję, życzę powodzenia, chrzestnym nie zostanę.


Było miło, czas na drugą stronę medalu. Jakiś przemiły pan, który najwidoczniej nie lubi mojej osoby wysłał mi wiadomość z kilkoma linijkami obelg. Wzbudzam jakieś emocje, to dobrze- pomyślałem i miałem skasować e-mail. Patrzę na dane adresata ( spodziewałem się zmyślonego e-maila albo czegoś takiego), a tu widzę pełne imię i nazwisko. Darowałem sobie szukanie dalszych informacji o tej osobie ( NK, Fotka czy szuku.Pl i wiem wszystko).


Brak komentarzy:

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.

Obsługiwane przez usługę Blogger.