Wracam z 2 tygodnie-głupota gg maniaków.


Zanim przejdę do sedna sprawy kilka słów obecnej sytuacji na rynku komunikatorów. Doskonale wiemy ( przynajmniej ja wiem), że posiadanie własnego numery gg to standard. Bez tego to czasami jak bez ręki. Dodatkowo konto na tlenie i innej sieci ( jabber). Samo zaistnienie na serwerach gg to jedno, ale czy musimy korzystać z ich produktu? Otóż nie, wiele użytkowników zwyczajnie nie wie, że istnieją inne komunikatory. Wielokrotnie lepsze od samego gadu-gadu. Zachęcam do pobrania innego komunikatora- brak reklam, dobrze napisany kod, który „je” mało ram-u to tylko kilka zalet. Ja polecam Spika. Sam z niego korzystam i jestem zadowolony. Teraz kilka słów o samych użytkownikach owych programów. Może to taka nowa moda albo coś innego, ale mnie to strasznie wpienia. Mowa tutaj o opisach w stylu jem obiad, obiad, sram-wracam za 20 min, będę później, wracam o 2 /za 2 godz. Co to do wuja jest?

 

Najbardziej mnie wnerwia jak ktoś ma w opisie wracam o 17 a jest 8 ( ósma) rano. Po kiego grzyba ona ma ten opis i status zaraz wracam? Takich sytuacji można mnożyć bezliku. Idę do kolegi, bo był na gg dostępny, pukam a jego matka mi otwiera i mówi, że jej synek 2-3 h. temu pojechał do miasta. Sam nie winem jak nazwać opisy, które mi mówią, co dana osoba robi? Jak idę na jakiś czas to wyłączam komunikator, zostawiam w opisie coś w stylu informacji gdzie poszedłem albo coś takiego. Lepiej jest dać opis sprzątam- wracam z 3h i status zaraz wracam. Dodatkowo czasami spotykam też opisy w postaci tysiąca znaków, co kompletnie rozwala okno programu. Strzałki/łapki, inne cholerstwo na 30cm. I pod ten wyżej stawia piwo też fajnie nie jest. Pisanie językiem pokemonów również do takich nienależny. Gdybym ja tak zaczął pisać np.: „NiE pI$Z tAk, Bo MnIe ChUj $tRzElA” jak się czyta?


Może mi ktoś łaskawie wytłumaczyć, co takiego jest w takich opisach, pisowni ( bardzo często z ogromnymi błędami np. BuK, muj, wracam o usmej). Jakim prawem takie zjawisko zaistniało, od kogo to się zaczęło?

Pozdrawiam i uczulam na opisy Underek


Brak komentarzy:

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.

Obsługiwane przez usługę Blogger.