Ugotowani we własnym sosie?

17:52


Machina auto promocji TVN-nu pędzi, coraz częściej mówi się o „auto masturbacji” ITI i TVN-nu. Stacja Pana Waltera jest obecna w każdej produkcji szkoda ze swojej. Wystarczy zobaczyć pierwszy lepszy serial wyprodukowany przez TVN. Główni bohaterowie oglądają tvn24, są zapraszani do „Dzień dobry TVN”, udzielają wywiadu ( w trakcie odcinka), w co za tydzień i wiele innych. Kuba Wojewódzki gościł Sekielskiego I Mrozowskiego na swojej kanapie a za kilka dni oni zaprosili Kubę do Teraz MY. Przykłady można mnożyć, występy u Szymona Majewskiego w Niani oraz cała „propaganda internetowa.
Chcecie dowodów? Proszę bardzo. Jeden ( albo i kilka) odcinków „Teraz albo nigdy” Basia w serialu pisze książkę, która jest wydrukowana w realu. Udziela wywiadu w „Dzień dobry TVN” i rozmawia z Oliwerem Janiakiem, (co za tydzień). Kolejne sceny pokazują nam „You can Dance” oraz „Fakty”. A gdzie obecnie Kinga ( Na Wspólnej [ swoją szosą to na wspólnej może leżeć asfalt a rzeczy dzieją się Przy Wspólnej ] ) szuka pracy? W nowo powstałej stacji TVN Warszaw, a wcześniej Żaneta „Dzień dobry TVN” szuka swojego zaginionego męża. Mała Olka zagrała ponoć w „Sędzia Anna Maria Wesołowska” szalonego ekologa ( cokolwiek to znaczy). W każdym z opisanych seriali aktorzy rozmawiają przez Skype szukają czegoś na zumi i koło się zamyka. Uczestnicy programów takich jak „Taniec z gwiazdami”, „You can Dance” ostatnio „Mam talent” goszczą w innych programach stacji a informacje o tym są podawane jeszcze w czasie trwania któregoś z nich. Rozmowy w „Dzień dobry TVN” z prowadzącymi „Fakty” na temat dzisiejszego serwisu czy już w samym programie zapraszanie do „Kropki nad I”, to kolejne dowody na wzajemną promocję. Sam Oliwer „obleciał” wszystkie programy w stacji wszak został redaktorem naczelnym nowego pisma dla panów. To nie zbieg okoliczności zaraz po wygranej „Tańca z gwiazdami” jest u Majewskiego, Justyna Steczkowska ( zajęła 2 miejsce w tym samy programie, ale w innym sezonie) jest u Kuby Wojewódzkiego ( odwołań do zdobytego miejsca czy do samego programu nie brakowało). •Zresztą na skurzanych kanapach byli tez uczestnicy programu Mam Talent czy część jury wcześniej omawianego programu. Przed tym wszystkim odbył się specjalny program „Po prostu tańcz”, w którym miał miejsce swoisty mix programów TVN-u. Szefostwo stacji przyznaje się tylko częściowo do swojej zbrodni i dodaje ze, gdy były to słabe programy…. Ale jest wręcz przeciwnie niemal wszystkie programy okazują się sukcesem.
Na sam koniec zostawiłem Internet. Otwarcie serwisu plejada.pl skutkowało zaproszeniem redaktorów do „Dzień dobry TVN” każda produkcja jest opatrzona swoja „poda stroną” w owym serwisie. Same informacje i istnieniu takowych są podawane na belkach w trakcie programów oraz prowadzący/głos z zaświatów ( lektor  ) informuje na ze na stronie programu możemy to i tamto. Obecne ( 19 stycznia) w serwisie Onet.pl w „Onet poleca” jest Bogdan Rymanowski ( zaraz przed jego programem pojawia się w „Dzień dobry TVN”) o tuż obok widnieje napis „TVN Warszawa - oglądaj na żywo w Onet.pl „ Teksty, które czytam na stronach, które należą do TVN i koncernu ITI są naszpikowane odnośnikami do innych stron ( czasami mało związanych z obecnym tekstem). Podobne sprawa się ma, kiedy mamy możliwość zobaczyć nagrania dostarczone na kontakt@tvn24.pl cały czas widać informacje ze to pochodzą one z tego serwisu ( mowa oczywiście o sytuacji, kiedy są one pokazywane w Faktach).
Mi obecne metody promocji powoli zaczynają przeszkadzać. Od pewnego momentu zaczynam wyłapywać coraz więcej tego typu zagrań. Teraz pora na wasze przemyślenia na ten temat drodzy czytelnicy w komentarzach.

Brak komentarzy:

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.

Obsługiwane przez usługę Blogger.