Smallville- 8x12 "Bulletproof" - Behind the Scenes i inne

Odcinek/linki do odcinka można znaleźć tutaj  http://underek.blogspot.com/2009/02/rs-smallville-s08e14-hdtv-xvid-notv.html   Premiera Smallville - 8x12 "Bulletproof" już w czwartek.  SpoilerTV udostępniła bagranie na którym możecie zobaczyć jak wygląda praca na planie Smallville od kuchni. Filmik pochodzi z odcinka "Bulletproof".

 

Dodatkowo mam dla was opis do odcinka 8x14 "Requiem":

Odcinek/linki do odcinka można znaleźć tutaj  http://underek.blogspot.com/2009/02/rs-smallville-s08e14-hdtv-xvid-notv.html   SMALLVILLE WPROWADZA KOLEJNEGO ZŁOCZYŃCĘ ZE ŚWIATA DC W SMALLVILLE- Eksplozja w LuthorCorp zabija wszystkich pracowników, a także poważnie rani Olivera (Justin Hartley), który znalazł się na miejscu w wyniku planowanej fuzji jego firmy z kompanią Luthora. Queen sądzi, że to młody Luthor jest odpowiedzialny za atak, lecz Clark (Tom Welling) i Lana (Kristin Kreuk) odkrywają, że zamachowcem jest Winslow Schott (gościnnie Chris Gauthier), poprzednio zatrudniony w Queen Industries twórca zabawek żywiący niechęć do Oliego. Michael Rohl wyreżyserował epizod napisany przez Holly Henderson i Dona Whiteheada. 

I na sam koniec, K-Site opublikowało oficjalną galerię do odcinka  8x13 "Power" wyreżyserowanego przez Allison Mack. Jest to jej debiut w tej roli, dlatego też wśród zdjęć będziecie mogli zobaczyć serialową Chloe w roli reżysera. Fani Lany również znajdą coś dla siebie.

Fotki TUTAJ


Odcinek/linki do odcinka można znaleźć tutaj  http://underek.blogspot.com/2009/02/rs-smallville-s08e14-hdtv-xvid-notv.html   


Brak komentarzy:

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.

Obsługiwane przez usługę Blogger.