``Coming out`` ściągających seriale

15:47

Są ludzie, którzy nie wstydzą się przyznać do tego, że ściągają seriale z internetu, chociaż taka forma dostępu do różnych produkcji ma wielu zagorzałych przeciwników. Zobaczcie wideo i posłuchajcie, co mają do powiedzenia. A jak jest z wami?


W ciągu tygodnia jeden odcinek serialu ''Heroes'' internauci ściągnęli ponad milion razy - wynika z jednej z analiz opublikowanych przez TorrentFreak. Polskie napisy do najpopularniejszych amerykańskich produkcji takich jak ''Prison Break'' czy ''Dr House'' pojawiają się w sieci nawet kilka godzin po premierze w USA. Jak wy oglądacie seriale? W telewizji, na DVD, a może ściągając je z internetu?

Argumenty ''za'' ściąganiem są różne: niektórzy mówią, że nie chcą czekać kilkunastu miesięcy na polską telewizyjną premierę kolejnego sezonu ukochanej produkcji, inni twierdzą, że wolą oglądać odcinki zamieszczone w sieci, bo nie znoszą lektora. Inni zdecydowanie potępiają ściąganie seriali z internetu.W marcu odbędzie się konferencja, która na pewno poruszy ten temat - ''Post-soap: Nowa generacja seriali telewizyjnych a polska widownia''. Zobaczcie wideo z ''coming outem'' ludzi ściągających seriale:
Czy powinniśmy się wstydzić tego, że oglądamy seriale ściągnięte z internetu? A może po prostu świat się zmienia, idzie do przodu i trzeba wziąć to pod uwagę?


Czekam na wasze komentarze.

Brak komentarzy:

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.

Obsługiwane przez usługę Blogger.