Kamil Durczok- zamieszania ciąg dalszy?

13:53

Za poprzednią wiadomości związaną z Kamilem Durczokiem zostałem posądzony o „pudelkowatość”. Dzisiaj postanowiłem napisać jeszcze kilka słów na ten temat.


Zamieszanie wokół „Wiktorów” trwa nadal. Coraz więcej słyszy się o zmianie regulaminu oraz zmianach personalnych w kapitule konkursu.

"Być może zostanie poszerzony katalog kategorii, w których przyznaje się nagrodę" - mówi DZIENNIKOWI Krzysztof Mroziewicz, dziennikarz "Polityki" i członek kapituły. Spotkanie w tej sprawie ma się odbyć 6 marca, już po tegorocznej gali.

Wiele plotkarskich serwisów opatrzyło swoje informacje na temat rezygnacji Durczoka tytułami w stylu: „Durczok gardzi Cichopek”. Szef „Faktów” w rozmowie z dziennikiem powiedział. "Nie chcę przekreślać ani jednej karty z dorobku zawodowego pani Cichopek, ale nie mam pojęcia, jak miałyby być porównywane nasze zawodowe dokonania"

Kamil Durczok zaapelował też o zmiany w regulaminie. "Wyobrażam sobie, że można byłoby stworzyć taką kategorię, w której prezenter "Faktów" będzie walczył o statuetkę z Beatą Grabarczyk z "Wydarzeń" czy Piotrem Kraśką z "Wiadomości". Wtedy byłoby pole do porównań" - stwierdził.

Krzysztof Mroziewicz przyznaje, że apel szefa "Faktów” będzie impulsem do dyskusji nad regulaminem. "Kapituła niemal, co roku powraca do tematu zmian. Ale modyfikowanie regulaminu konkursu z tradycjami jest trudne.

Oliwy do ognia dolewa informacja podana przez Presserwis o zajęcia miejsca Mariusza Waltera przez Durczoka w kapitule „Wiktorów”. Zasiada w niej 19 spośród ponad 250 osób uhonorowanych Wiktorem w poprzednich latach. Durczok miałby wtedy większy wpływ na przyszłoroczny plebiscyt. Szef ”Faktów” nie chciał komentować tej informacji.

W kategorii "Najlepszy prezenter telewizyjny" oprócz Durczoka i prowadzących programy rozrywkowe nominowano również Piotra Kraśkę z ”Wiadomości”. Czy i on zamierza się wycofać? "Teraz żyję inauguracją prezydentury Baracka Obamy" - mówi Piotr Kraśko, który jest z ekipą TVP w USA. "Zajmę się tym po powrocie" - dodaje.

Całą sprawą wydaje się nie być zainteresowana Katarzyna Cichopek, która nie komentuje sprawy. Jej menedżerka Tatiana Mindewicz-Puacz powiedziała Dziennikowi tylko, że gwiazda jest w pierwszym trymestrze ciąży i trzeba jej oszczędzić niepotrzebnych nerwów. Chyba chodzi o zasadę nieważne jak mówią ważne żeby nie zmienili nazwiska.Źródło: dzienniki.pl 

Brak komentarzy:

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.

Obsługiwane przez usługę Blogger.