House-Amber zmartwychwstanie?


Jak wynika z najnowszych informacji "Entertainment Weekly" producenci serialu prowadzą poważne rozmowy z aktorką, która teoretycznie nie powinna się już więcej pojawić w serii, bo scenarzyści uśmiercili jej postać. Czeka nas cudowne ożywienie? Zainteresowanych zapraszam do dalszego czytania.

Anne Dudek (Amber) grała w czwartej serii Housa lekarkę, narzeczoną Wilsona. Zginęła w wypadku autobusowym, w którym uczestniczył również House. Skąd zatem pomysł, żeby Dudek powróciła do obsady serialu?
Producenci serialu nie zaprzeczają, Katie Jacobs mówi „Potwierdzam, że bardzo lubiliśmy postać Anne. Nie mogę jednak potwierdzić, że powróci.” O co zatem tyle krzyku? Jacobs stanowczo nie wykluczyła takiej możliwości. Nie zrobił tego również drugi producent David Shore.

Z przecieków wynika, że scenarzyści próbują znaleźć sposób na przywrócenie Amber w czymś co określają jako "ghost sex plot"- powrót zza światów, w snach, albo w jakiejś innej formie.
Twórcy serialu jednak myślą o fanach- „Nie możemy pozwolić sobie na zbyt wiele, bo fani mogliby się do serialu zrazić. Dlatego szukamy sposobu.”

Jako fan Hause-a wolałbym siostrę bliźniaczkę Amber. Sama zabawa z „duchami” była już w kilku serialach i okazała się klapą. Jak producenci uraczą nas pomysłem z serialu prion break to jak kończę oglądać „szalonego” doktorka.


Brak komentarzy:

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.

Obsługiwane przez usługę Blogger.