Gdzie jest EMO !?

16:49
Dzisiaj coś nowego dla ? Dla dziecka emo ! Niezwykle ostatnimi czasy popularna subkultura dla dzieci od 12-20 lat. Ogólnie rzecz biorąc iloraz ich inteligencji nie przekracza 50. No ale u nas nie można kogoś “doceniać” ogólnie. Ja to robię z klasą :)

Emo zazwyczaj przesiaduje w skateparkach lub jakichś zadymionych klubach gdzie ktoś może dostrzec ich niesamowicie wrażliwą duszę. Jest to również doskonałe miejsce dla spotkań by sobie popłakać i poużalać się nad swoim jakże ciężkim losem. Są to ludzie którzy pochodzą z tych “dobrych rodzin” którym się w dupie poprzewracało. Ulubioną rozrywką emo jest rozładowywanie emocji przez cięcie się żyletkami. A to wzorki, a to ślaczki, im więcej rys i krwi tym bardziej jesteś emo ! Prawdziwe emo musi spełniać 2 warunki. Musi ciąć się tylko i wyłącznie Gilletem i musi być gotowy pociąć się żelką Haribo. Siedzą oni zazwyczaj ze złączonymi kolanami, szeroko rozstawionymi stopami ale czubki butów muszą być skierowane do siebie ! (podobnie chodzą). A teraz może jakiś dowcip :

Ile emo potrzeba do wkręcenia żarówki ?

Do wkręcenia żarówki potrzeba trzech emo: jeden wkręca żarówkę, drugi się tnie, a trzeci pisze o tym wiersz.

A kto z was wie dlaczego po zamknięciu 5 emo w pokoju jedno z nich umrze ? Tak…jeden lub jedna z nich nie znajdzie wolnego kąta do płakania. W Polsce możemy zauważyć owe imouł ale to jest raczej pseudo imouł. Można ich łatwo rozpoznać. Zawsze smutni z tłustymi włosami i grzywką na 3/4 twarzy i bladą cerą. Emogirls dodatkowo dochodzi tzw. eyeliner oraz tusz do rzęs który efektownie się rozmazuje podczas płaczu. I tutaj żeby nie było nieścisłości muszę dodać, że kosmetyki wodoodporne wymyślono na potrzeby emo żeby mogli płakać na koncertach. Każde porządne imouł musi mieć swojego blogaska żeby mógł lub mogła się tam wyżalić. Emogirls nienawidzą Fergie za piosenkę Big Girls Don’t Cry natomiast Emoboys nienawidzą piosenki Chłopaki nie płaczą zespołu T.Love. Na zwykłe pytania typu: Jak tam w szkole? czy Co byś chciał na obiad? odkrzykuje: W ogóle mnie nie rozumiecie! Zostawcie mnie w spokoju! Dajcie mi prawo do szczęścia!, po czym biegnie do swojego pokoju, żeby popłakać.

Emo na imprezie:Chciałbym, aby mój trawnik był emo. Wtedy ciąłby się sam:Nie wszystkie państwa akceptują emo:

A tu zdjęcie naprawdę chorego Emo więc o słabych nerwach i żołądku nie patrz…


Brak komentarzy:

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.

Obsługiwane przez usługę Blogger.