Durczok nie chce Wiktora przez Cichopek - Underek

728x90 AdSpace

19 stycznia 2009

Durczok nie chce Wiktora przez Cichopek


Z powodu Katarzyny Cichopek Kamil Durczok rezygnuje z walki o Wiktora - jedną z najcenniejszych nagród telewizyjnych. DZIENNIK dowiedział się, że szef "Faktów" TVN podjął taką decyzję, bo do tytułu prezentera roku został nominowany razem z bohaterką tabloidów i serwisów plotkarskich.

Nie chcę przekreślać ani jednej karty z dorobku zawodowego pani Cichopek, ale nie mam pojęcia, jak miałyby być porównywane nasze zawodowe dokonania - mówi w "Dzienniku" Kamil Durczok.

Decyzję Durczoka popierają koledzy po fachu.  To jakby ustawić snopowiązałkę i samolot w jednej kategorii - uważa szef "Wydarzeń" Polsatu Jarosław Gugała. 

Kandydatów do nagrody Wiktora zgłaszają poszczególne stacje telewizyjne. Na zmianę listy nominowanych i tak już nie ma szans. - Nie można wycofać się z konkursu, wyróżnieni mogą co najwyżej odmówić przyjęcia nagrody - twierdzi Józef Węgrzyn, pomysłodawca konkursu


A wy co myślicie na temat decyzji Kamila Durczoka? 


Durczok nie chce Wiktora przez Cichopek Reviewed by Underek on 15:40 Rating: 5 Z powodu Katarzyny Cichopek Kamil Durczok rezygnuje z walki o Wiktora - jedną z najcenniejszych nagród telewizyjnych. DZIENNIK dowiedział s...

Brak komentarzy:

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.