Polska wersja językowa programu Picasa 3 już dostępna!

Licznych pośród Was fanów fotografii zapewne ucieszy wiadomość, że program Picasa 3 jest teraz dostępny także w polskiej wersji językowej, którą można pobrać z naszej strony http://picasa.google.pl/
Jakie nowości znajdziecie w wersji 3?Picasa 3 jest wyposażona w cały wachlarz nowych funkcji. Jedną z nich jest opcja synchronizacji z internetem, która oszczędzi Wam każdorazowego przesyłania zdjęć do Albumów Picasa po dokonaniu modyfikacji za pomocą programu Picasa. Jeśli uruchomicie tę funkcję, wszystkie zmiany dokonane przez Was w danym albumie będą automatycznie odzwierciedlone w Waszej internetowej galerii.

Kolejną nowością jest funkcja retuszowania obrazów, która umożliwia usuwanie brzydkich skaz i poprawienie jakości Waszych zdjęć - także tych starszych, które uległy zniszczeniu wskutek upływu czasu. Poprawie jakości fotografii posłużą także takie funkcje jak automatyczne usuwanie efektu czerwonych oczu, łatwiejsze przycinanie, czy też funkcja dodawania tekstu lub znaków wodnych do zdjęć.
Picasa 3 umożliwia i ułatwia przechowywanie obrazu wyświetlanego na ekranie. I tak, po naciśnięciu klawisza PrtScn przy otwartym programie Picasa, zrzut z ekranu zostanie automatycznie zapisany w folderze Zrzuty ekranu. Równie proste jest importowanie obrazu uchwyconego przez kamerę internetową. Wystarczy jedno kliknięcie przycisku Zrzut z kamery internetowej umieszczonego na górnym pasku przycisków. I gotowe!

Dodatkowo, Picasa 3 daje możliwość łączenia zdjęć, nagrań wideo i muzyki w jeden film w formie multimedialnego pliku Windows Media. Edycja filmu, czy przycinanie już istniejącego klipu, jest równie proste jak obsługa całej aplikacji Picasa.

Wszystkie te funkcje są na pewno warte wypróbowania. Więcej informacji znajdziecie tradycyjnie w naszym Centrum Pomocy Picasa na stronie http://picasa.google.pl/support/

Zapraszamy!

Treść z blogu Google.

Brak komentarzy:

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.

Obsługiwane przez usługę Blogger.