Dziś premiera pecetowej wersji GTA IV - Underek

728x90 AdSpace

03 grudnia 2008

Dziś premiera pecetowej wersji GTA IV

Za oceanem wczoraj, a w Europie i Polsce dziś do sklepów trafiły pudełka z komputerową wersją najnowszej odsłony Grand Theft Auto. Po sukcesie konsolowej wersji gry nie ma żadnych wątpliwości: to musi być hit.
Choć blaszakowa wersja GTA IV wnosi sporo nowinek w porównaniu do gry znanej z konsoli, to pierwsze recenzje są odrobinę mniej pochlebne – choć nadal noty przyznawane grze należą do najwyższych (np. 92 proc. na IGN.com i 90 proc. na Eurogamer).
Największe nowości, które posiadaczom pecetów mają zrekompensować długie miesiące oczekiwania, to:

widok z perspektywy pierwszej osoby
nowe tryby multiplayer
wyższe rozdzielczości obrazu
większa liczba graczy w trybie online
lepsza wyszukiwarka serwerów
możliwość nagrywania filmów

W Polsce GTA IV dostępna jest w sugerowanej cenie aż 160 zł. Ale w specjalistycznych sklepach dla graczy kopię można nabyć o 20 – 25 zł taniej. Niestety wydawca gry – Cenega – nie zdecydował się na razie na spolszczenie gry. Za to w pudełku oprócz płytki DVD nabywcy znajdą mapkę świata gry – miasta Liberty City – oraz poradnik gracza.


Miałem w planach napisać recenzje GTA IV ale obawiam się ze ta gra mi nie pójdzie. Wszystko się okaże za parę dni.
Dziś premiera pecetowej wersji GTA IV Reviewed by Underek on 17:02 Rating: 5 Za oceanem wczoraj, a w Europie i Polsce dziś do sklepów trafiły pudełka z komputerową wersją najnowszej odsłony Grand Theft Auto. Po sukces...

Brak komentarzy:

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.