Bliżej Sukcesu

14:28


Pisząc pierwszą notę szumnie zapowiadałem stworzenie wareza NLP/NLS. Obecnie ta myśl gdzieś przepadła,są noty o czymś innym, mało związane z zapowiedziami. Postanowiłem to zmienić. Dziś na pierwszy ogień idzie e-book Mateusza Chłodnickieg a zwie się Bliżej Sukcesu. Mateusz Chłodnicki jest założycielem Wydawnictwa Złote Myśli i nieurodziwym człowiekiem. Dobrze ze w głowie coś ma. Treść tego dzieła jest mi obca ( pomimo posiadania tego nagrania od 12 sierpnia 2008 11:01 h )Na szczęście auto e-booka sam przygotował opis,oto on:

Przed sobą masz wyjątkową publikację, którą rozdajemy za darmo, aby jak najwięcej osób mogło faktycznie być bliżej sukcesu. Niniejsza publikacja to zbiór wyselekcjonowanych fragmentów z naszych najlepszych tytułów. Tytułów, które zbierają wprost zapierające dech w piersiach opinie i są bardzo wysoko oceniane w rankingu tworzonym przez naszych Czytelników. Mogę z czystym sumieniem napisać, że każdy, kto pragnie osiągnąć sukces i jest gotów zacząć działać, po przeczytaniu niniejszej publikacji będzie miał taką dawkę pozytywnej energii i motywacji do działania, że będzie po prostu skazany na sukces. Tego Ci osobiście życzę.


Aby zdobyć tego e-booka (całkowicie za darmo)  wystarczy wejść na stronę tego dzieła, czytać kliknąć TUTAJ

A wieczorem dam linki do tego dzieła w formie audio. Książka chyba jest czytana przez jego autora. Nagranie zostanie zamieszczone na serwerze rapidshare.

Brak komentarzy:

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.

Obsługiwane przez usługę Blogger.