Ale to już było... święta w TV

15:57
Po raz kolejny w okolicach Bożego Narodzenia polskie stacje telewizyjne serwują widzom te filmy, które już nie raz mogli oglądać. Wśród nich znalazły się oczywiście takie pozycje jak ''Kevin sam w domu'' (Polsat) oraz ''Kogel-mogel'' (TVP 1). Zastanawialiście się kiedyś, który z tych filmów emitowano najwięcej razy? Teraz już to wiemy. Rekordzistę zobaczymy 35. raz w ciągu 10 lat!
TNS OBOP postanowił wyliczyć, ile razy w ciągu ostatnich 10 lat polscy widzowie mogli obejrzeć filmy, które także w tym roku pokażą w święta stacje telewizyjne, donosi ''Dziennik''. Oto wyniki:

5. ''U Pana Boga za piecem'' - 10 razy


4. ''Kogel-mogel'' i ''Galimatias, czyli Kogel-mogel II'' - 12 razy3. ''Kevin sam w domu'' - 13 razy


2. ''Kevin sam w Nowym Jorku'' - 14 razy
1. ''Jak rozpętałem II wojnę światową'' - 34 razy
Mam mieszane uczucia - jak słyszę o tym, że po raz kolejny w telewizji będzie znowu to samo, to się denerwujemy. Jednak kiedy przypominam sobie filmy z pierwszej piątki, w większości przypadków na mojej twarzy pojawia się uśmiech, gdy przypominam sobie kolejne zabawne i tak dobrze znane sceny. Sam nie wiemy, czy wytrzymam jeszcze jedną emisję. Najprawdopodobniej skończy się na tym, że sprawdzę to, zasiadając w święta przed telewizorem...

A wy będziecie je znowu oglądać czy macie dość?

Brak komentarzy:

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.

Obsługiwane przez usługę Blogger.