Tak zeby było :) ...

19:34
Dobra czas coś napisać, bo mi urwą głowę. Przez ten czas sporo się działo pełno ataków na Google Chrome nowa opera ( polecam) nowy Spik ( tez polecam, wywalcie gg z dysków) no i mój udział na zamkniętych "testach" wyszukiwarki szuku.pl Wyszukiwarka jest o tyle inna od innych ze pomaga wyszukać ludzi. Po prostu podajemy e-mail, nr. gg imię/nazwisko i mamy. Wynik są zadowalające, ale jest sporo do poprawy. Teraz miła niespodzianka dla czytelników mam 13 zaproszeń do właśnie tej wyszukiwarki. Żeby dostać jedno wystarczy napisać e-mail do mojej skromnej osoby. underek.kamil@gmail.com temat zaproszenie w treści ilość.
Było jeszcze kilka pozytywów, ale więcej negatywnych, niemiłych wręcz wkurwiających człowieka spraw. Przepraszam za wulgaryzm, ale niektóre sprawy i ludzie zwyczajnie przeginają pałę na max-a. Po raz kolejny godziny mojej pracy poszły do kosza, bo ktoś coś nie zrobił nie dał kasy itp. Ludzie jak się za coś bierzecie to od początku do końca. Taki słomiany zapał to możecie sobie w buty wsadzić.

Kolejna sprawa to beznadziejna "jakoś" ludzi mnie otaczających. Mam po prostu dosyć słuchania jak komuś jest źle jak ja nie potrafię tego zrobić. Takiego zwyczajnego lenistwa innych ludzi. Ja tez jestem sporym leniem ale czasami trzeba sie zmusić do czegoś podjąć jakieś działania potem samo idzie. ( a i do tych co myślą ze sie cały czas w domu uczę. Drodzy moi ja siedzę w domu bo bardzo często "na wiosce" dzieje sie tyle ze strach sie bać. Zwyczajnie wole zasiąść przed PC pograć poczytać pogadać z ciekawymi ludźmi przez Internet. )
Ja mam cel i chce go spełnić tyle na ten temat.
Kolejne bardzo mądre stwierdzenia które mnie wnerwiają to takie: widoczne Bóg tak chciał, co poradzisz takie Zycie, Zycie, tak zostało zapisane. Ludzie, każdy powtarzam każdy jest kowalem swojego losu. Siedząc na kanapie przed TV kręcąc się w jednym miejscu i narzekając nic nierozbicie. Takie cos to dla mnie zwalanie winy na jakiś los, na coś co tak naprawdę moim zdaniem nie istnieje. To nie żaden nie żadne życie żaden los tylko wasze niedoskonałości, wasze lenistwo, słabości.

A i jeszcze tak na sam koniec bardzo na serio zainteresowałem sie fotografią. Moje dotychczasowe dzieła możecie podziwiać w galerii http://picasaweb.google.com/underek.kamil ( link tez jest w prawym menu na blogu. ) Fotki są robione dosyć kłopotliwym aparatem KODAK EASYSHARE Z8612 IS bez żadnych przeróbek dodatków itp. Zapraszam do komentowania fotek.


Trochę zapału i pracy nad sobą.

Brak komentarzy:

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.

Obsługiwane przez usługę Blogger.