Epoka lodowcowa 3: Zwiastun! - Underek

728x90 AdSpace

26 listopada 2008

Epoka lodowcowa 3: Zwiastun!


Oto nowy zwiastun Epoki lodowcowej 3. O wiele więcej o fabule mówi amerykański podtytuł tej animacji: Dawn of the Dinosaurs. Ciekawe, jak zostanie wyjaśnione "mieszanie" zwierząt z różnych epok? To i tak nieważne, skoro Wiewiór znowu wpadnie na trop ukochanego orzeszka.

Reżyserią zajął się Carlos Saldanha, który odpowiedzialny był za Epokę lodowcową 2: Odwilż. W amerykańskiej wersji dubbingu ten sam zestaw aktorów: Ray Romano, John Leguizamo, Denis Leary, Chris Wedge i Josh Peck. Nie ma jeszcze oficjalnej informacji na temat polskiej obsady, ale doświadczenie podpowiada, że na liście płac ponownie pojawią się: Cezary Pazura, Wojciech Malajkat, Piotr Fronczewski i Jacek Kawalec. Naszych bohaterów czeka jak zwykle masa przygód. Maniek spodziewa się syna, Wiewiór znajdzie miłość życia, Diego przejdzie załamanie, a Sid zostanie rodzicem grupki małych... dinozaurów.

Niezależnie od obsady i historii wymyślonej przez scenarzystów szykuje się murowany sukces. Pierwsza odsłona zlodowaciałej animacji zarobiła ponad 380 mln $ na całym świecie. Sequel poradził sobie jeszcze lepiej i producenci zainkasowali ponad 650 mln $. Czy "trójka" pobije ten rekord? O tym przekonamy się w przyszłym roku.Epoka lodowcowa 3: Zwiastun! Reviewed by Underek on 11:28 Rating: 5 Oto nowy zwiastun Epoki lodowcowej 3. O wiele więcej o fabule mówi amerykański podtytuł tej animacji: Dawn of the Dinosaurs. Ciekawe, jak z...

Brak komentarzy:

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.