Googlowe wiesci

13:51
Coś mnie tchnęło i jest nowa skorka bloga. Jak na mój ( nie któryż no dobra wszyscy twierdzą ze „krzywy”) gust jest bardzo dobry. Pozmieniałem trochę opcje, dodałem nowe dodatki i to wszystko. Obecnie pracuje na całkiem nowym ”sposobem” wpisów, ale to odległa przyszłość. Tyle odnośnie bloga, teraz niestety na szybko ( czas to pieniąc) garść informacji.

Szablony graficzne w GMail-u , czyli nowy dodatek do moim zdaniem doskonałej poczty, jaką jest gmail. Więcej na oficjalnym blogu Google http://googlepolska.blogspot.com/2008/11/kompozycje-graficzne-w-gmailu.html

*Niesamowite zdjęcia z magazynu Life - dostępne za darmo w sieci, po raz kolejny Google mnie zachwyca. Historyczna kolekcja zdjęć magazynu Life, za sprawą Google, trafiła od Internetu. Zdjęcia można oglądać za darmo za pośrednictwem wyszukiwarki lub bezpośrednio na specjalnej stronie http://images.google.com/hosted/life

*Możliwość modyfikacji wyników wyszukiwania i znowu Google. Co i jak tym razem Pan Amay, Lead Egineer:Nie lubisz naszego premiera Donalda Tuska ( ja lubię) wpisz w Google kłamca i zwróć uwagę na pierwszy wynik.

*(Obecnie dostępne jest tylko 20 proc. kolekcji, ale za to każde zdjęcie ma dokładny opis. Pozostała część zbiorów trafi do sieci w pierwszej połowie przyszłego roku.)

*SearchWiki pojawi się dziś we wszystkich lokalnych wersjach Google, na razie jednak jedynie przy ustawieniu angielskiej wersji językowej interfejsu.


Edit: Dodałem "labels" bardziej dla Google niż dla lepszego przeglądania bloga, ale jest. Tematy dodam jutro z rana.

Brak komentarzy:

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.

Obsługiwane przez usługę Blogger.