Moje Jabłuszko 10 - Już jest

09:00

Z małym poślizgiem ale już się ukazał najnowszy numer Mojego Jabłuszka
“MJ10 jest poświęcone najnowszemu pakietowi graficznemu firmy Adobe - Creative Suite 4. To oprogramowanie to naprawdę duży krok naprzód i dlatego postanowiliśmy uczynić je głównym tematem tego wydania Mojego Jabłuszka. Myślę, że nasze opracowanie będzie dobrym i kompleksowym kompendium wiedzy o CS4.

Mamy też kilka nowych pomysłów. Kto powiedział, że magazyn musi być tylko stricte o komputerach? Od tego numeru będziecie mogli poczytać wywiady ze znanymi ludźmi, które mniej lub bardziej (z akcentem na mniej) dotyczyć będą tematu Apple. Będziecie też mogli umilić sobie czytanie MJ, jedząc coś smakowitego wg przepisów Babci Małgosi - wszystkie przepisy oczywiście dotyczą jabłek

Oczywiście w nowym numerze nie zabraknie też stałych działów. Będzie o grach (tym razem wyścigi samochodowe), będzie o iPodach i iPhone (nowe iPody oraz przydatne programy), poczytamy o najnowszych głośnikach JBL oraz Skandyna. Wrzesień był też okresem obfitującym w różne imprezy - przeczytacie o WCK, imprezie Quarka, targach muzycznych w Krakowie. Słowem jak zwykle dużo i ciekawie.”
http://www.mojejabluszko.pl

Brak komentarzy:

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.

Obsługiwane przez usługę Blogger.