Jest tak a powinno być inaczej - Underek

728x90 AdSpace

12 kwietnia 2008

Jest tak a powinno być inaczej

O matko, kiedy ja tu byłem? Chyba się porządnie wezmę za pisanie tego bloga. No, ale od początku.
Mój fantastyczny dostawca Internetu odciął mnie na +/- 2 tygodnie pod pretekstem modernizacji sieci. Moja szalona karta graficzna szalała przez miesiąc. To skłoniło moja matule wraz z ojcem do wymiany całego PC. Teraz jadę na całkiem nowym sprzęcie, co mnie bardzo cieszy. No i na sam koniec doszły niemal, co dwu dniowe przerwy w dostawie energii elektrycznej przez okrągłe 2 tygodnie.. Co jest równoznaczne z zawieszaniem się ( chyba tylko to) anteny zbiorowej u mojego sąsiada? Tak wiec przez około 1 borykałem się z przeciwnościami niesionymi przez los.
Teraz wszystko powinno działać. Panowie energetycy po kilku telefonach powiedzieli ze montowali nowe słupy w kilku okolicznych wioskach pod nowe osiedla. Co do Internetu to doczekałem się nowej lepszej anteny i obiecanego nowego cennika za 2-3 miech? ( Jakby nie mogli teraz „W obecnym czasie modernizujemy całą naszą ofertę oraz nadajniki. Może to zająć 4 miesiące” Informuje mnie listownie Pan administrator.)
Przez cały czas tych zawirowań przyzwanie grałem ( jak miałem prąd) Testując tym nowe pudło i zabijając czas przy okazji. Nazbierało się tez, co niemiara zaniedbanych projektów i zajedź, które normalnie wykonuje. Starałem się cos nadrobić w szkole czekając na ogórka do domu lub na nudnej lekcji informatyki. Tylko, co można zrobić przez 45 min? Teraz powoli wychodzę na prostą. Wywiązałem się jakimś cudem z ogromu obietnic nadrobiłem prace, np. jako mod na forach czy uploader. Odkopałem tez stare CD/DVD z muzyką i kilkunastoma programami, o których zapomniałem. Natrafiłem tez na zapisane zakładki z Opery i Firefox –a, zebrałem je do najnowszej Opery i przypominam sobie to i owo.
Niestety w czasie tego wszystkiego strasznie zawaliłem szkołę. Moje oceny zaskakująco spadły a o kondycji czy o koszykówce to lepiej zapomnieć. Szlak trafił cały plan dnia, który stosowałem z powodzeniem od ponad 2 miesięcy. Znowu zaczynam żyć w biegu czuć dziwne rozdarcie pomiędzy tym, co musze zrobić a co mi się chce. Ostatnio to mi się chce tylko spać po10h najeść się i ewentualnie pograć w coś albo zobaczyć coś w TV. Jestem kompletnie w dupie z newsami moją prasą pobieraną z Internetu i ze wszystkim innym. Kompletnie mi się nic nie chce.
Powoli jakoś zacznę to wszystko regularnie składać w jedną całość. Jeśli zmiana szkolnego planu nie będzie tak drastyczna jak ostatnio to tydzień spokojnie wystarczy. Zabieram się za robienie notatek z polskiego i zadanie z informatyki ( odwlekam je od 1, 5 miesiąca)

Jest tak a powinno być inaczej Reviewed by Underek on 21:01 Rating: 5 O matko, kiedy ja tu byłem? Chyba się porządnie wezmę za pisanie tego bloga. No, ale od początku. Mój fantastyczny dostawca Internetu odcią...
Nowszy post
Previous
This is the last post

Brak komentarzy:

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.